Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.10.2014, 21:02   #49
mario33


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Warszawa/Piaseczno
Posty: 79
Motocykl: na razie brak...
mario33 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 4 min 6 s
Domyślnie

hej

Mam nadzieję, że wszyscy już spokonie dojechaliście do domów. Mówię mam nadzieję, bo gospodarz ośrodka miał ciche marzenie, że do 16.00 wszyscy wyjadą 8)

Myślę, że impreza nam się udała... Mnie się udało parę rzeczy, z których część widzieliście wszyscy.

I to dzięki Wam, udało nam się wszystkim sprawić niezmierną radość dzieciaków Daniela oraz ogromne wzruszenie Renaty, ich mamy, a także wielki szacunek całej Danielowej rodzinki... Dziekuję Wam.

Dziękuję Dominikowi za trasę... Moim zdaniem była w sam raz, chociaż przez malkontentów wylądowaliśmy w kopnym piachu, a ja osobiście nie mam już handbara 8) Nic to, i tak były do kitu - trzeba coś lepszego wymhyśleć.

Trochę cyferek. Wg. listy ośrodka, nocowało lub brało udział w imprezie ok. 90 osób. Biorąc pod uwagę, że niektórzy tylko 'wpadli' , myślę że osiągnęliśmy setkę.

Przed Zlotem dostałem wpłaty na sumę 6.340 zł !! Z tego na prezenty wydaliśmy 3.040 zł, a na pobyt naszych Gości - 640 zł. Pozostała kwota - 2.660 wylądowała w puszce na datki. Do tej puszki dorzucaliście dodatkowe pieniążki - nie wiem ile było w sumie, bo puszka w całości, nie odpieczętowana, została przekazana Renacie, na potrzeby dzieciaków.

I jeszcze jedno, pogoda była niesamowita ! I również dlatego myślę, że Daniel znowu coś dla nas załatwił...

A przyszłą jesienią - może ORZEPPENTREFFEN 2 RELOADED ?

PS: Wszelkie fotki mile widziane...
mario33 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem