Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.12.2012, 22:38   #1
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,557
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 14 godz 10 min 8 s
Domyślnie Mój nowy Super Twin

W dniu wczorajszym spełniła się moja zapowiedź z tegorocznego IZI Meetingu, a mianowicie w moim domu i zagrodzie (wyjątkowo nie w garażu) zagościł nowy twin. Sprawiłem go sobie, bo jakoś tak od zawsze czułem sympatię do twinowych konstrukcji. Okazało się też, że w maju wykazałem się niespodziewaną u osobników mojego pokroju intuicją i wyczułem, że będzie to parka. Matka tegoż twina początkowo nie dawała wiary mojemu przekonaniu - "intuicja u faceta, he, he, koń by się uśmiał, wam brakuje tego genu, he, he" - szydziła. Po kilku miesiącach i paru niezależnych badaniach przestała się śmiać, na pytanie "no i co, czyje na wierzchu?" udzielała wymijających odpowiedzi i szybko zmieniała temat, a nawet czasami gdy sądziła że nie patrzę, zerkała na mnie z pewnymi zalążkami szacunku. Sielanka nie trwała jednak długo. Wystąpił mianowicie problem z nazewnictwem. Wierny meetingowym deklaracjom zapowiedziałem twardo, że mała ma się nazywać Africa, a maluch Twin i koniec. I tu niestety zjednoczyły się przeciwko mnie wszystkie siły ciemności, więc niby jeszcze dla fasonu macham szabelką, ale sprawa w zasadzie jest przegrana i konieczny będzie kompromis. Chociaż z drugiej strony to przecież ja tego twina będę rejestrował we właściwym urzędzie...
W międzyczasie jednakowoż z chyba uzasadnioną dumą zapodaję parę fotek rzeczonego twina.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg Twin.jpg (665.1 KB, 25 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Twin 1.jpg (632.3 KB, 17 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Twin 2.jpg (932.0 KB, 15 wyświetleń)
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem