Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.11.2008, 23:04   #33
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferdek Zobacz post
Ja do takich projektów podchodzę sceptycznie, gdyż uważam że jest to sposób na przyciągnięcie darczyńców, a kasa nie pójdzie na to, żeby jedno czy dwoje dzieci miało zapewniony dobry start tylko i tak zostanie rozdzielona.
Ogólnie zawsze popieram wszelkiego tego rodzaju akcje. W tym wypadku ja tak samo jak Bajrasz wolałbym zrobić coś dla naszych polskich dzieci, ale jeśli większość osób uzna, że pomagamy murzynkom to też się dołączę. Może zrobimy ankietę?
Pozdrawiam
I ja uważam że by dobrym było zrobić ankietę. W końcu demokracja. Nasze dzieci tez potrzebują pomocy choćby w domach dziecka. Celowym było by byśmy na jednym ze zlotów (nie bywam, ale swoje grosze dorzucę) ,zamiast wlewać w siebie litry alkoholu za niezła kasę może lekko przystopować i dać słabszym szansę na lepsze życie. Przy okazji to i kilka sedesów, klamek i gaśnic ocalimy. Można udać się lub zadzwonić do kilku takich domów i zapytać czy nie potrzeba im czegoś materialnego. Potem zebrać kasę i po wręczeniu obserwować radość dzieciaków.
Co do dzieci z afryki to tez szczytny cel i warto sie niemy poświecić. Jedno dobre piwo w Polsce kosztuje ok. 2 dolary, a tych co aktywnie czyta , pisze i uczesticzy w życiu forumowym jest ok. setka. Jeden bronek mniej a satysfakcja z usmiechnietej twarzy dzieciaka u nas czy gdzie indziej ogromna.
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem