Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.06.2022, 13:05   #1622
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Mam kilka problemów do rozwiązania. Nie są to problemy egzystencjalne ale fajnie byłoby poznać różne opcje mogące się przydać w planowaniu jak i za ile. Na pierwszym planie są rośliny, głównie nasze wszystkie 3 róże które chyba wymagają podparcia. Nie wiem czy mam zastosować jakieś metalowe płotki, czy zbudować lub kupić jakieś gotowce, jeżeli tak to jakieś są polecane?


Moje zdolności manualne pozwalają na stworzenie czegoś w stylu mocno prowizorycznym, bazującym częściowo na materiale wykorzystywanym ponownie z pozostałości po budowie. Zastanawiam się w tym przypadku nad dołożeniem jednego elementu podpierającego pędy rosnące w powietrzu


Zostaje też do rozwiązania kwestia starego domu mamy. Rozwalić czy zaadoptować na przyszłość ? Materiałowo to raczej niskiej jakości elementy.


Ostatnią kwestią jest tak zwany garaż. Chciałbym go ewentualnie przedłużyć, powiększyć i na pewno zrobić izolację fundamentów, bo to zaczyna być problemem. Przy okazji ta opaska betonowa zostanie zastąpiona kruszywem nawiązującym do tej drogi wjazdowej do domu


Niestety nie mam koparki ani szwagra z któŸmy mógłbym to zrobić i muszę bazować na fachowcach zewnętrzych, może to nawet lepsze rozwiązanie
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem