Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.06.2022, 21:04   #932
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,913
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 7 godz 26 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Na oficjalnej stronie znalazłem nowość której wcześniej nie było. Można sobie samemu zaktualizować mapy, jedynym problemem jest fakt że te w samochodzie są, jeżeli dobrze odczytałem, z kwietnia 2022.
Mapy są od zawsze na stronie WWW Volkswagena. O ile poprzedni Tiguan miał specjalną kartę SD z danymi nawigacyjnymi w schowku i wystarczyło na tą kartę wgrać to co się pobrało ze stronki VW, tak w przypadku ID.3 nie wiem jak pakiet map który pobiorę (30GB) z ich stonki mam wgrać Przez któryś z portów USB-C? Nigdzie nie ma instrukcji jak to wgrać Cały czas sądziłem że mapy aktualizują się przez osobne OTA.

Co do rys przy tylnych światłach to sprawdzę jutro u siebie dokładnie, bo po szybkim zerknięciu nic takiego nie mam. Może dlatego że mój lakier to metalik więc zawsze więcej warstw.

Co do błędów, które Ci wyskakują odnośnie napędu to jedź z tym do serwisu, bo może się okazać że do wymiany jest przełącznik biegów (ten po prawej od kierownicy). Tak przynajmniej miało kilka osób w UK.


EDYTA: jest instrukcja jak mapy załadować tutaj. Tak jak myślałem, potrzeba USB-C stick
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem