Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.09.2013, 19:29   #13
Cleo
 
Cleo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: kraków
Posty: 75
Motocykl: XT 600E, DR 350SE
Cleo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 9 godz 22 min 59 s
Domyślnie

Własnie wróciłam z Kosowa Albanii i Macedonii z paroma nowymi spostrzeżeniami.

Przejechałam około 1700km z czego off 800 km po lekkich trudnych i cholernie trudnych drogach, reszta to czarny.

Off na DR jest zaskakująco łatwy do przejechania, nawet wtedy kiedy miałam drogę przed sobą typu " o kur..,lekko nie będzie" , albo " no to jestem w dupie" z kamieniami, sypkim żwirem, koleinami sięgajacymi polowe kola albo i glebiej , zakretami pod górę typu " agrafka" potem cięzki stromy zjazd . WIELKA WIELKA satysfakcja że przejechałam bez stresu Było ciężko, ale nie bałam się.

Off na XT myślę ze nie poradziłam bym sobie w tak trudnym terenie- no chyba że przed tym musiałabym trenować pod okiem nauczyciela off- roadowego .
Jestem kobieta enduro - amatorka

Po tak trudnej wyprawie ( foto relacja z tej wyprawy za jakis czas) jestem jednego pewna. Za żadne skarby nie zamienię DR350 na inne moto przez najbliższe 2 lata.

TAGDB - super że zdecydowałaś sie na coś lekkiego. Życzę samej frajdy na bezdrożach.


Teraz idę trenować zmianę biegów na stojąco co by jazda byla jeszcze łatwiejsza. Stawać, staje, ale nie wpadlam na pomysł, że mozna zmieniać biegi na stojaco. Zawsze jak chcialam zredukować to siadałam, zmieniałam, wstawałam i dalej wio - nie pytałam, wiec nie wiedziałam ze tak tez można. Blondynka

Sowizdrzał - dziękuję!
__________________
Pozdrawiam
Cleo

------------------------------------------------------------
"... Wolna wypowiem to co myslę,
Tam gdzie złożę swoja głowę
Gdziekolwiek pójdę...
Gdziekolwiek powędruję...

Gdziekolwiek pójdę I zmienię swój los...
Będzie mój DOM... "
Cleo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem