Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.09.2020, 22:52   #9
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zimny Zobacz post
Consigliero - no pechowo z tym BRW. Ja miałem podobne doświadczenia i od lat a także teraz postawiłem na Ikeę. Dwie szafy PAX indywidualnie wymyślone, 3,75 i 2m składałem ze 4-5 dni w lipcu ale jak się kuma sysyem ikei (a dużo ich mebli już składałem) to naprawdę 10x przyjaźniejsze. I logiczne, tylko w instrukcję dokładnie patrzeć trza.

Oczywiście, stolarz na wymiar Cię wyśmiewa, koło drewna nawet nie stało ale... relacja cena do tego co się otrzymuje w kwestii działania i funkcjonalności naprawdę dla mnie jest spoko. Od 12-15 lat tych mebli używam ich różnych i nie narzekam.

BRW miałem, zawiodłem się. Nawet dwa razy i nigdy już więcej. Udanej wyprawy!
Co mnie najbardziej zdziwiło, bo już jedną witrynę mam od nich ale kupiona dużo wcześniej. Otwieram pudełka a tam nie ma żadnej instrukcji, myślę sobie niemożliwe, na pudełko jak wół stoi rysunek, czytaj instrukcję. Zadzwoniłem do nich i już automat mnie poinformował aby sobie instrukcję ściągnąć, no robiłem patrząc w komputer. Ikea to inna półka tam nie ma możliwości popełnienia błędów jak się jest w miarę ogarniętym, ale na BRW się zawiodłem. Jeszcze jak zamawiałem to dostępność była 3 dni, to pomyślałem fajnie, szybko zrobię i będzie. Pojawiła się wczoraj, a już prawie zrezygnowałem i szkoda że pojechałem ją odebrać, bo nie było warto. W pewnym momencie gdy się zorientowałem że popełniłem błąd, miałem ją ochotę po prostu wyrzucić z domu.
Nie ukrywam że jadę bez planu, może mam jeden punkt ramowy, Gran Sasso, a co dalej zobaczymy.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem