Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.09.2020, 21:32   #5
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Mam taką nadzieję że jak ruszymy będzie lepiej. Na razie ogarnąłem większość, choć muszę przyznać że najwięcej miejsca zajęły graty do turystyki, mam nadzieję że je wykorzystamy. Taka na ten przykład, podkładka pod namiot zajęła jedną nadstawkę. Nasze rzeczy to prawy kufer a gdzie upchać aparat, ładowarki? Na koniec ogarnąłem fryzurę i soczewki, musiałem sobie przypomnieć jakie parametry mam na prawym i lewym oku. Dla pamięci sobie zapiszę tutaj, prawe 110. Niestety futerał na okulary został w Krakowie. Kuchenka i utensylia kuchenne tylny kufer, bochenek chleba i chałka która wyszła z pieca pół godziny temu, pójdzie na prawy kufer między klapki i przeciwdeszczówkę. Jeszcze dziś mieliśmy montaż szaf a mnie podkusiło aby kupić regał Gent z BRW. Tego który to zaprojektował a dokładniej stworzył instrukcję jej złożenia, powiesiłbym za jaja. To puzzle wymaga identyfikacji elementów a one są nieoznaczone i łatwo złożyć coś do góry nogami. Mój przypadek to błąd przy szufladach zauważony po postawieniu regału . Rozwiązanie to rozbieramy szafkę a ja nawierciłem nowe otwory pod szyny szuflady. Podejrzewam że drugi raz składana szafka by się rozpadła. Skończyć musiałem bo głowa by mnie nie puściła dalej. Drugi raz już się bym nie skusił na niską cenę, wolę zapłacić za mebel z drewna a nie z tego oklejonego gówna, nad którym straciłem tyle czasu a on, znaczy ów mebel niszczy się od samego patrzenia na niego
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg DF66E166-B9ED-421C-BF37-6725168CC068.jpg (1.09 MB, 50 wyświetleń)
Typ pliku: jpg D02FB2C2-0F1B-4DDD-9F0C-8D6A1E7B1C7D.jpg (978.5 KB, 42 wyświetleń)
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem