Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.08.2015, 10:24   #1
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 50 min 38 s
Domyślnie Porada - jaka przyczepka na moto/quady?

Szukalem podobnego tematu i znalazłem tylko jeden, ale na temat "czy budować samemu" a więc zakładam nowy

Pomóżcie, bom już zupełnie skołowany...
na wiosnę mój Młody kończy 7 lat i zgodnie z obietnicą, kupujemy mu (na początek, żeby ogarnął hamowanie i odkręcanie manetki) quada...Ja oczywiście też sobie kupię, ażeby być z nim/przy nim

I teraz...jako iż mieszkam w mieście, dostać się w jakiekolwiek pola/łąki to co najmniej kilka km do przejechania i oczywiście, po drogach publicznych - a więc potrzeba przyczepki...i tu zaczynają się schody - bo jaką? bagażową? czy wymiary 260x130 pomieszczą dorosłego quada i "młodocianego? Nie chcę zmieniać przyczepki ale za rok planuję sprzedać quady i kupić nam po jakimś "wścieklaku" - czy na bagażowej da się (legalnie)?

CO kupić/zrobić? Jak? Macie doświadczenia w podobnych historiach?

Acha - na przyczepę chcę wydać jak najmniej (do maks 3 tyś) bo na wszystko (czyli quady, szpej, ubiór dla Młodego i przyczepka jest ten sam, ostro wynegocjowany z moją żonką, budżet)

A może macie na sprzedaż (przyczepkę, quada dla dzieciaka i quada dla dorosłego, w sensie pełnoletniego taty ) ? Najistotniejsze dla mnie jednak i najbardziej pomocne to kwestie dotyczące transportu - z góry bardzo dziękuję
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem