Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.02.2022, 07:15   #16
zylek
 
zylek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Helvetia (BL)
Posty: 460
Motocykl: CRF1000L, H701 E, betinka 300RE, Tryplak 765
Przebieg: 43kkm +
zylek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 8 godz 24 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Detrytus Zobacz post
…Są np. Revit Peninsula, które moglbym ewentualnie przytulic, ale poniewaz nigdy nie jezdzilem w tego typu spodniach , pytanie moje brzmi czy ich wykonanie i jakosc ( chodzi mi ogolnie o typ MX) nadadzą się do jazdy nie tylko terenowej.
Z góry dziekuje za rzeczowe odpowiedzi
Mam Revita od końca zeszłego sezonu. Przejechałem w nich może ze 2a tysiące na razie. Kupiłem, żeby w razie wywałki na czarnym była jakaś ochrona, co w zwykłych portkach MX jest wątpliwe. Wykonanie wydaje się dobre, materiał/zamki/szycie są solidne i maja kieszenie czego szukałem. Sam projek ma jednak kilka wad.
1. Kieszenie są bardzo głębokie i wszyte na płasko. Jak masz np drobne, to sięgniecie po nie jest zbyt wygodne.
2. W pasie jedyna regulacja jest za pomocą przedniego klikera. Przydałyby się paski na rzepy albo jakieś gumki po bokach czy z tyłu. Dodatkowo zamek rozporka jest trochę za krótki, co wymaga u mnie trochę gimnastyki przy zakładaniu.
3. W porównaniu do portek crossowych od alpinestars które posiadam od 3 sezonów, revit będą gorące. Na razie jeździłem w temperaturze do +/-25, i było spoko, ale może być sauna jak się temperatura zmieni na 3n

Nie wiem czy kupił bym ponownie, może poszukam czegoś innego z kieszeniami.
zylek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem