Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.10.2022, 19:39   #14
Zeus
 
Zeus's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 373
Motocykl: CRF 1000
Zeus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 1 godz 48 min 20 s
Domyślnie

Wieczorem powrót do Villa Ursul i rozbieranie Tenerki żeby zmieściła się na Remorce a potem wieczorne balety (w Toyocie jechał naprawdę duży zapas alkoholi). Podczas porannego leciutkiego kaca czułem się nieswojo –to chyba mój organizm starał się powiedzieć że tydzień picia wieczorami już mi wystarczy, zresztą był to właśnie dzień wyjazdu do PL. Plan był taki – albo lecimy w Bieszczady i tam robimy jeszcze jeden nocleg, albo lecimy na raz około 1100 km do domu. Wybraliśmy trasę powrotną przez Transalpinę i niby było fajnie, ale przez około godzinę jechaliśmy w wielkiej burzy i ulewie – ekipa w samochodzie miała niezły ubaw jak cały mokry obniżałem głowę przy każdym piorunie, który uderzał gdzieś niedaleko. Przejazd do kraju trwał dość długo ze względu na słabą pogodę i samochodowe tempo, chociaż po południu uciekliśmy chmurom i już jechaliśmy w słońcu. Po 11 godzinach w siodle byłem już dość głodny (mieliśmy krótkie postoje na tankowanie i jakiegoś batonika – ale tylko dla mnie bo ekipa w Toyocie jadła, piła i drzemała w opór), więc zamieniłem się na chwilę miejscami z kierowcą zepsutej Tenerki. Spragniony motoru chłop tak się przyssał do Transalpa że później ledwo mu go odebrałem. Do domu wróciłem koło 3 w nocy. Z okolic Transalpiny pod Lublin przelecieliśmy trasę na raz. Niepozorny Transalp okazał się świetnym i bezawaryjnym sprzętem na taką wyprawę. Przygody były wspaniałe pomimo kilku opisanych wyżej komplikacji a nie opisałem wszystkiego co się działo bo musiałbym podwoić objętość opisu. Na pewno gwarantem udanego wyjazdu była również dobra ekipa z którą mogliśmy się świetnie bawić – szkoda tylko że Tenerka poległa w górach. Teraz pozostaje tylko jedno pytanie – gdzie jechać w przyszłym roku i jakie przygody na nas czekają? Poniżej wrzucam trochę zdjęć z komórki z różnych momentów tej wyprawy. Mam nadzieję że miło się czytało i oglądało. Pozdro!
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 32.jpg (620.4 KB, 16 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 31.jpg (117.1 KB, 16 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 34.jpg (718.1 KB, 13 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 35.jpg (439.1 KB, 13 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 36.jpg (453.9 KB, 14 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 37.jpg (656.7 KB, 14 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 38.jpg (538.3 KB, 13 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 39.jpg (797.3 KB, 12 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 40.jpg (204.5 KB, 10 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 41.jpg (306.2 KB, 11 wyświetleń)
Zeus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem