Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.03.2022, 00:41   #9
CzarnyCzarownik
 
CzarnyCzarownik's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Maków Podhalański
Posty: 1,793
Motocykl: XRV750->XR400
Galeria: Zdjęcia
CzarnyCzarownik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 17 godz 56 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matti Zobacz post
Pierwsza najważniejsza sprawa.
Czy działka szutrową jest działka miejska/gminna czy jest to działka która jest własnością wspólna kilku właścicieli?
Ta szutrówka jest działką miejską. Kilkanaście lat temu był przetarg ale cena była dość astronomiczna i kolega zrezygnował z zakupu. Nie mam pojęcia czy zmieniła właściciela od tego czzasu.

Cytat:
Napisał matti Zobacz post
Sprawdź na Geoportalu nie tylko układ działek ale też ich przeznaczenie (możliwe że jedna działka ma kilka obszarów o innym zagospodarowaniu i wtedy może jest takie przeznaczenie drogowe pociągnięte do końca twojej działki).
Z tego co sprawdziłem to cały ten obszar (poza drogami asfaltowymi) jest oznaczony jako teren zabudowy jednorodzinnej. Ta droga szutrowa też jest oznaczona do zabudowy jednorodzinnej.


Cytat:
Napisał matti Zobacz post
Pokaż to pismo, które podobno roznosili.
Dodałem ocenzurowane w załączniku.


Cytat:
Napisał matti Zobacz post
Ps. Co to za żółty teren? Może w ramach tamtej części jest bzamiar budowy drogi?
Czy na te okolice jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego?
Tam są inne działki budowlane, już z domkami i ogrodzone. Zapomniałem dopisać do legendy.


Jeszcze małe sprostowanie. Na piśmie jest termin 7 dni od doręczenia, ale pismo ma już ponad tydzień. Geodeta był na drodze chyba przedwczoraj i coś tam podpytywał. Teraz zobaczyłem datę...
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg pismo_cenzura.jpg (695.4 KB, 30 wyświetleń)
__________________
Zapraszam na YouTube , Instagram oraz Stronkę.
Pozdrawaim, Dawid z DMMotoAdventures
CzarnyCzarownik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem