Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.06.2022, 10:04   #1168
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Ja wczoraj odrobiłem weekendowe zaległości jako, że nie jestem w stanie jechać w Kotlinę Kłodzką z Kristochem i chłopakami, i zrobiłem pętlę do wzgórz Trzebnickich i nazad: wyszło 85km z czego 20 po asfalcie, alltrails pokazuje elev gain 1450m /EDIT - wg STRAVA ten elev gain jest nieprawidłowy, zresztą tak jak mi podpowiadał zdrowy rozsądek - STRAVA podaje około 550m elev gain/. Zeszło mi 20km baterii na tym dystansie.

Chłop zaorał niestety jedną kluczową ścieżkę przed Trzebnicą co skończyło się wylądowaniem w ciężkiej dupie pośród największego pola kukurydzy jakie widziałem - od środka.
Tak więc była jazda srogim offem po grudzie i wśród ubiegłorocznych łodyg i fest pod górę a potem trawersem a potem wylądowałem w rzepaku i zagonach głogu. Jjjjapierdole. Nienawidzę jak oni likwidują te mapowane od lat polne drogi. U mnie koło chaty to samo się dzieje. Baorstwo :/

Wyjechałem stamtąd tylko dzięki google maps i zdjęciu satelitarnemu. W życiu się tak nie wpieprzyłem w offie

Muszę się jednak rozejrzeć za innym siodełkiem niż ten brooks tylko zupełnie nie wiem z czego wybrać.
Jechałem 5,5h i braterstwo dupa oraz przyległości na 20km przed metą wywiesili transparet z wielkim czerwonym napisem: 'VETO'

Tylko takie siodło jak pokazujesz Artek to do górala nie siądzie.
Myślę o wypróbowaniu czegoś naprawdę ascetycznego - wąskiego i twardego. Może tutaj jest trop?

M
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 3BA524E0-8DBA-496C-8F6B-50FFEA99BADC.jpg (1.10 MB, 16 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 20C7A67F-8ADA-4B2D-8D71-16F17B78D75F.jpg (1.05 MB, 17 wyświetleń)
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 23.06.2022 o 13:33 Powód: elev gain - poprawka
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem