Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.02.2012, 13:49   #42
Mutomb


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Kalisz
Posty: 20
Motocykl: G650X-challenge
Mutomb jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 42 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mutomb Zobacz post
A ja mam jeszcze takie pytanko. Z ilu pkt maksymalnie moze skladac sie slad wysylany z MapSource/BaseCampa do Montany? Ile takich sladow mozemy wrzucic?
Jako ze od wczoraj jestem juz szczesliwym posiadaczem Montany sam odpowiem sobie na to pytanie bo jakos nie udalo sie uzyskac na nie konkretnej odpowiedzi a moze to kogos zainteresowac.
Otoz wrzucilem 5 sladow przez Mapsource:
1. 3295pkt
2. 7384pkt
3. 5152pkt
4. 3149pkt
5. 3973pkt
Wszystkie po zaznaczeniu opcji "pokaz na mapie" sa widoczne w calosci
Po wrzuceniu ich do odbiornika Mapsourcem tworzy sie plik \Garmin\GPX\Temp.GPX. Po odpaleniu odbiornika i zaimportowaniu tych sladow nazwa pliku zmieniona zostaje na "Imported_08-LUT-12 123734.gpx". Sladow tych ponownie nie da sie sciagnac z poziomu MapSourca. Mozna je recznie wyciagnac z odbiornika przez skopiowanie na dysk i otworzyc Mapsourcem. Beda wtedy widoczne. Jesli jednak zmienimy w odbiorniku np kolor takiego sladu to MapSource juz go nie otworzy nawet po recznym skopiowaniu.
Moze komus sie przyda taka informacja. Musze zobaczyc jak radzi sobie z tym BaseCamp.
Co moge powiedziec/napisac wiecej? Sam odbiornik robi bardzo pozytywne wrazenie. Ekran jest swietny.
Mutomb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem