Wątek: Ankieta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.09.2014, 09:38   #47
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Myślę ża natura całkiem nieźle radzi sobie z myśliwymi. Większym problemem niż myśliwi i motocykliści w lasach jest nadprodukcja wszystkiego , w rezultacie mamy narastającą górę śmieci z któymi nie wiadomo co zrobić , a z tym natura sobie już nie umie poradzić . Gdyby tak naprawdę autorom dwóch wątków zależało na zmianach nie zwodziliby innych na manowce podsuwając tematy zastępcze . Powtarzam jeszcze raz produkuje się taką ilość gówna która nawet nie nadaje się do powtórnego użycia , jak to się dzieje z prawdziwym gównem . Oczywiście nasza cywilizacja nawet z gówna zrobiła sobie problem ,bo w wyniku nadprodukcji zwierząt hodowlanych , nawet gówno zrobiło się problemem , bo już nie można normalnie go odłożyć jako obornik i wywieźć na pole jako nawóz , bo po pierwsze w dużych fermach daje się mało słomy a po drugie nasze pola po krótkim okresie składałyby się głównie z gówna. Gówniany problem dotyka też miast bo mamy psy i zbieramy po nich gówna , fajnie by było jakby później robiło się z nich karmę aby choć w części przypominało działanie natury . Zawsze zbieram po swoim psie a i tak często wracam do domu w butach uwalanych gównem bo nie wszyscy zbierają . Jak widać największym problemem dzisiejszego świata jest walka z gównem i tworzenie gównianych problemów. Niestety też w tej chwili też dołożyłem do tego swój kawałek tortu i ubabrałem się w gównie .

PozdrawiaM

P.S. Pewnie gdybym to przeczytał to jak zwykle bym się powstrzymał , ale nie będę czytał tylko zatwierdzę odpowiedź.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem