Wątek: AJP pr7
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.12.2016, 08:57   #22
Arkan
 
Arkan's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 273
Motocykl: XT660Z, HSQ701
Arkan jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 22 min 18 s
Domyślnie

@leff - przyglądam się temu motocyklowi, bo nie ukrywam, że szukam motocykla o zbliżonych parametrach, a z obecnymi wytworami grupy KTM niezbyt mi po drodze. Mam kilka pytań i może mógłbyś rzucić trochę światła:
1.Czy możesz coś powiedzieć na temat felg i piast? Pamiętam z dawnych zapowiedzi (plotek?), że miały być fabrycznie excele, a piasty wyglądają na lekkie (jakies klony talona?). W miejscach, gdzie jeżdżę koła i piasty są ważniejsze niż moc, a felgi z gównoliny zmuszają do jazdy na setupie asfaltowym, bo na obniżonym ciśnieniu kończą zabawę w kilka godzin.
2. Jakie są okresy między serwisami?
3. Czy znana jest cena power kitu i czy przeróbka (jak rozumiem fabryczna) zwiększa masę motocykla (inny układ wydechowy)?
4. Ze zdjęć wynika, że podobnie jak we wszystkich xt660 elementem który może zakończyć podróż jest nieosłonięta pompa. Jest na szczęście wyżej niż w xt-kach, ale pechowy paciak na kamolach kończy zabawę. Czy w pr7 producent przewidział punkty do zamocowania gmoli, czy będzie taka rzeźba jak w nowej afryce?
5. Plastiki są miękkie czy twarde?
6. Co do za tablet przyklejony do owiewki i co tam jest? :-) Jeśli to nie jest coś mega-super potrzebnego, to jak znam Szparaga to mi to wykręci w pierwszej kolejności (dla tych co nie wiedzą, to Szparag jest zwolennikiem poniekąd słusznej teorii, że jeśli pojazd pozbawiony jakiejś części zachowuje pełną zdolność do jazdy, to należy tą część usunąć na stałe )
__________________
"Lepszy kloc z pannami, niż legenda z kompleksami " - Louis
Arkan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem