Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.01.2010, 21:59   #6
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Odpowiadam krótko, śnieg widać było w oddali na wysokich szczytach,była druga połowa kwietnia i stosunkowo daleko na południu. Jeżeli chodzi o medykamenty to podobno wymyślili to anglicy w czasach kolonialnych, chodzi o odmienną florę bakteryjną i aby ją wzmacniać najlepsza podobno jest whisky w odpowiednich dawkach. Faktem jest że problemy miałem tylko 2 razy , raz w Egipcie gdzie znienacka podano mi w ramach osłabienia mojej czujności herbatę z kardamonem , a drugi raz też w Egipcie na łodzi strułem się oliwkami które uwielbiam i jedząc je czułem że są sfermentowane myślałem że to jakiś specjalny sposób podania. W pierwszym wypadku kończy się sraczką zwaną pieszczotliwie "zemstą faraona" i to dokuczało koledze , w drugim musiałem oddać oliwki aby poczuć się lepiej. Podstawowa zasada woda tylko z butelek, ostrożnie z surowymi warzywami i owocami. Zapomniałem jeszcze o Kubie gdzie też należy zachować ostrożność . W każdym z tych przypadków warto sobie golnąć z butelki co trudniejsze jest w przypadku krajów afrykańskich gdzie zapas należy sobie wcześniej zgromadzić , na Kubie rumu jest pod dostatkiem.
Tekst zmuszony będę przeredagować , bo ten miał służyć tylko jako baza do edycji , a okazało się że nie mogę go teraz wykasować.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem