Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.09.2021, 08:17   #17
wilq.bb
 
wilq.bb's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,280
Motocykl: zJAWA 350 TS
wilq.bb jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 14 godz 12 min 30 s
Domyślnie

W twoim przypadku dało się odpowiedzieć bez używania nazw handlowych, ale na PW wczoraj 2 osoby napisały z pytaniami i już tak się nie dało -żeby nie było - oni zaczęli :P

Dwa kiedyś na innym forum (żeglarskim) na początku plandemii popełniłem klika długich merytorycznych postów o budowie materiałów ściernych.... od ponad roku nie mam czasu dokończyć tamtego cyklu. Ponadto w tzw międzyczasie służbowo popełniłem polską wersję wydawnictwa o podstawowych informacjach o materiałach ściernych - 24 strony skompresowanej konkretnej wiedzy - od budowy papieru ściernego, na frezach kończąc. Praktycznie zero bełkotu marketingowego - same konkrety w oparciu o produkty firmy gdzie pracuję. Jeśli ktoś na taki przodownik reflektuje oczywiście chętnie bezpośredniego linka podam do zassania PDF'a.
Chętnie się podzielę wiedzą, bo to tak naprawdę jest obopólna korzyść....Ty przychodzisz do sklepu i kupujesz świadomie, a sprzedający (np u nas w sklepie firmowym) nie musi się domyślać co chcesz - mówiąc np no wie pan te stożki do kątówki.... i teraz domyśl się co klient chce.
__________________
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas

Nie piję alkoholu skażonego....akcyzą.
wilq.bb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem