Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.07.2020, 00:25   #5
CzarnyCzarownik
 
CzarnyCzarownik's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Maków Podhalański
Posty: 1,793
Motocykl: XRV750->XR400
Galeria: Zdjęcia
CzarnyCzarownik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 17 godz 53 min 23 s
Domyślnie

Poncki: Dzięki. W planie jeszcze sporo rzeczy do zrobienia, tylko jak zawsze czasu mało... a drugi problem to to, że przy robieniu czegokolwiek jakoś szybko znika hajs z konta

wojtekk: W takich dinozaurach to zazwyczaj killswitch jest połączony ze stacyjką w jeden obwód i działa tak samo. W DR tak było fabrycznie i w XR zrobiłem tak samo. W nowszych konstrukcjach może być inaczej, też kiedyś słyszałem o tym, że powinno się gasić tylko kluczykiem.

matjas: zegarek od tego chińczyka https://www.aliexpress.com/item/32539432993.html dostawa w 2 tygodnie, kupiłem już dwa do XR i DR Tylko szkoda, bo na aukcji na wyświetlaczu jest "fejk". To wyświetla tylko jedną rzecz na raz, możesz ustawić podgląd na motogodziny, rpm, temp lub napięcie. Jak motorek jest zgaszony to po jakimś czasie przechodzi w tryb zegarka. Jak odpalisz to automatycznie wchodzi w tryb jaki ustawiłeś. Ma to wbudowaną wymienną baterię więc działa z XR bez akumulatora. Czujnik temperatury jest na kabelku niby fabrycznie pod świecę, ale ja go przerobiłem i przykleiłem do przewodu olejowego za pomocą kleju termoprzewodzącego. Potem wszystko zaizolowałem jakąś watą termoizolującą z drukarek 3D (daje radę z 250 stopni) i do tego trochę silikonu wysokotemperaturowego. Na koniec poszedł na to pancerz z rurki aluminiowej przeciętej w pół i trzyma się na magicznych trytkach. Czujnik od obrotów to przewód owijany kilka razy wokół kabla od świecy. Jak wskoczy alarm na za dużą temperaturę/za duże obroty/za duże napięcie ładowania to ekran miga się na czerwono i pokazuje nam co się złego dzieje. Dla mnie super bajer
__________________
Zapraszam na YouTube , Instagram oraz Stronkę.
Pozdrawaim, Dawid z DMMotoAdventures
CzarnyCzarownik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem