Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.04.2021, 10:31   #34
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,328
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 4 godz 32 min 19 s
Domyślnie

Z tym serwisem nie jest tak źle, bo jakie można odnieść wrażenie czytając z boku. W sensie ze dostęp do wszystkiego jest łatwy i przyjemny, a robota skomplikowana na etapie tylko planowania materiałów i narzędzi które trzeba mieć. W sumie to po trzech dniach ciągłej jazdy i tak mam przesyt i jest pretekst odpocząć kręcąc śrubki ;D

Bardzo wiele przemawia, ze tym ze serwisy przy takim amatorskim zastosowaniu można byłoby grubo przeciągnąć bez strat dla trwałości silnika. Np pewnie nie musiałem zaglądać do zaworów w połowie trasy i tez nic by się nie stało. A olej to litr plus filtr i jakieś 15 min kręcenia się koło moto z kanapką w dłoni przy śniadaniu. Zaworowo są ponoć tacy co i 5tyś km mają w dupie że uciekły 2 setki, ale już przy 2tyś bym nie zniósł nerwowo braku kontroli. Może to mój problem. Podobnie mam z XR. Niby nic się nie zmienia ale instrukcja mówi zaglądnąć to zaglądam.

Urlop był super. I wielkie podziękowania za gościnę dla Remigiusza z Wierzchucina za udostępnienie warsztatu.
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem