Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.06.2008, 21:39   #12
data7
 
data7's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Pułtusk/Wawa
Posty: 20
Motocykl: BMW F650GS Dakar
Przebieg: 91000
data7 jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 min 53 s
Domyślnie

Jol jol potwierdzam wszystko co napisal Franz. Moj egzemplaz tez ma juz ponad 76.000, z czego moje jest 46.000. Bez wiekszych przygod Wlasnie jestem na etapie wymiany lozyska glowki ramy i regulacji zaworow i tu niespodzianka... luzy sa nadal fabryczne! poprzednio sprawdzalem przy 46.000... tez bez dotykania sie obylo. Swietny motocykl, zbiornik paliwa pod kanapa przenosi srodek ciezkosci praktycznie na wysokosc silnika. Akcesoriow jest od metra. Moj egzemplaz jest z 2001 roku, tez bez ABS. Wymienialem tez filtr paliwa w miedzy czasie, kosztowal 350zl ale wymiana co 25.000 wiec tragedii nie ma. Ekonomiczny, wygodny. No cud miod maszyna No i dostepnosc czesci zamiennych jest po prostu boska, 2-3 dni robocze i mam wszystko co mi potrzeba.
Przy okazji sprawdzenia zaworow wymieniam tez napinacz rozrzadu. Jakis sie mieciutki jak kaczuszka zrobil ale po takim przebiegu uwazam ze mial prawo.
Jak cos konkretnie chcesz wiedziec to pytaj, bo moge tak pisac i pisac
Bylem nim juz w 2 razy w Rumuni, na Litwie, w Chorwacji i jeszcze paru miejscach I to w dwie osoby. Daje rade!

Ostatnio edytowane przez data7 : 11.06.2008 o 21:45
data7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem