Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.03.2022, 13:40   #18
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 48 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał CzarnyCzarownik Zobacz post
Mam dziś bardzo nietypowe pytanie, czytam w internecie i już mi głowa puchnie... a wiem że tu jest dużo mądrych ludzi.

Opiekuję się domem kolegi i dowiedziałem się, że ostatnio chodzili z urzędu miasta (dawali jakieś pismo, że będą budować dwa domki i infrastrukturę towarzyszącą), chodził też geodeta. Geodeta coś mówił o drodze na budowę - ale to tylko zasłyszane od sąsiada. Ale spacerował sobie tą szutrówką.

Plan wygląda jak niżej:



Zielone pole to ja/kolega
Niebieski - sąsiad
Pomarańczowe - były właściciel czerwonych działek
Czerwone - nowe działki pod budowę
Co ciekawe ostatnio wyrosły skrzynki elektryczne pod "moją" granicą, bez dostępu do drogi. Oznaczone na fioletowo.

Czerwony przesmyk do drogi asfaltowej jest zatkany jakimś garażem, wiatą.

Dodam, że "inwestor" z nikim się nie kontaktował, "ja" i sąsiad dostaliśmy tylko pisma z urzędu oraz informację kto go reprezentuje.

I pytanie czy faktycznie ktoś będzie chciał zabrać koledze kawałek działki i zrobią ze ślepej drogi, drogę dojazdową do kolejnych działek?

Czy są jakieś terminy, które po przekroczeniu będą skutkować zrobieniem drogi/zabraniem pola?

Mogę gdzieś się przejść i dostać jakieś szczegóły jeśli nie mam żadnego notarialnego upoważnienia itp? Kolega siedzi za granicą więc ma mały problem sam o to pytać.
Mają dojazd - nic nie mogą. Chyba, że na mapie była droga na zielonym polu, a Wy o tym nie wiecie.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem