Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 17:34   #89
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,919
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 35 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
W Livigno to temperatury niskie bo wysoko, gorąco jest w dolinach wczoraj w okolicach Bolzano zanotowano 41 stopni. Jest to najwyższa temperatura w czerwcu od kiedy prowadzą pomiar. Większym problemem mogą być gwałtowne burze z gradem, które są w prognozach bo nie bardzo jest się gdzie schować jadąc motorkiem.
Dojechałem po suchym ino zajebiaszcze korki bo drogi robią i jakiś wyścig pokoju był ino z przeciwka, wszystko po stronie szwajcarskiej, a jak już na kwaterze się zameldowali to i deszcz się pojawił z piorunami
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem