Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 15:29   #24
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,287
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 dzień 4 godz 23 min 30 s
Domyślnie

motocykl przejechal od wczoraj kilkadziesiat kilometrow i misio melduje, ze niepokojace objawy ustapily. mowil, ze ma wrazenie, ze sprzeglo zapina wyzej ale o zadnym slizganiu czy dziwnych akcjach nie ma mowy. na moj rozum: 80% zatkana dysza, 20% ulozenie tarcz.
__________________
buziaki
szynszyll jest online   Odpowiedź z Cytowaniem