motocykl przejechal od wczoraj kilkadziesiat kilometrow i misio melduje, ze niepokojace objawy ustapily. mowil, ze ma wrazenie, ze sprzeglo zapina wyzej ale o zadnym slizganiu czy dziwnych akcjach nie ma mowy. na moj rozum: 80% zatkana dysza, 20% ulozenie tarcz.
__________________
buziaki
|