Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 12:57   #28
Danny
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,820
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 65k+25k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 dni 6 godz 18 min 26 s
Domyślnie

Wczoraj (a w sumie to dzisiaj bo było już po północy) po raz kolejny zahipnotyzowałem dzika. Jadąc na niego rowerem po leśnej ścieżce najpierw pokazały się dwie lampki wybałuszonych oczu, potem pysk z tą **bniętą zdziwioną miną i na koniec cała postać. Takiej fotki jeszcze w kolekcji nie mam ale zawsze jakoś brakuje mi śmiałości, przy pierwszym spotkaniu stanąłem i zacząłem się wycofywać a dzik zrobił to samo, wczoraj (dzisiaj) już mi się nie chciało robić tej całej ceremonii więc tylko wydarłem ryja kontynuując jazdę na tarana a locha spier**liła do rowu.

Zatrzymać się następnym razem i focić, czy to pachnie nagrodą Darwina?
__________________
"Każdy wątek jest kogoś, bo go zakłada, ten ktoś. Sama idea forum jest przecież taka."
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem