Wątek
:
KTM990 nie wysprzegla
Wyświetl Pojedyńczy Post
Wczoraj, 08:19
#
22
szynszyll
Zarejestrowany
: Jul 2008
Miasto
: Popapracie!
Posty
: 8,287
Motocykl
: RD04
Online: 6 miesiące 1 dzień 4 godz 23 min 30 s
i hyc! 'hitlerka' do huty
dzieki za wszystkie rady - szczegolnie o tej dyszy pojecia nie mialem
Załączone Grafiki
IMG_20260627_081552.jpg
(1.12 MB, 10 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez szynszyll