Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 13:41   #1
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Mam cichą nadzieję, że zdążę przed burzami lub , że w ogóle ich nie będzie znaczy gradu bo deszcz mi nie straszny co prawda działa na mnie usypiająco
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem