Wątek
:
Honda BF20 SRTU - outboard - odbudowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 13:34
#
4
ramires
Administrator
Zarejestrowany
: Oct 2007
Miasto
: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił
Posty
: 5,815
Motocykl
: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg:
ojojoj
Online: 2 miesiące 16 godz 19 min 43 s
Ceny są podobne u reszty dużych graczy.
Najbardziej bolą naprawy skuterów wodnych/śnieżnych.
__________________
Ramires
...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam...
ramires
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez ramires