Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 13:33   #3
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Wygląda ,że to też drogi sport w naprawach , a może Honda wszędzie się ceni
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem