Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 10:21   #13
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,279
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 dzień 1 godz 35 min 16 s
Domyślnie

wykrecilem dysze zamontowana ponad zebatki zdawczej. bardzo dziwaczna - nigdy takiej nie widzialem. ma w srodku jakas taka kopulke. jest drizna ale poszla do plynu myjacego ERC na kilka godzin. nie sadze, zeby to ona byla winna. na kolejnej fotce OEM z katalogu, wiec tohle je ono.
p.s. tak wyglada podnosnik taki jak z Jula podniesiony na max. stolek ma 45cm.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20260626_101738.jpg (595.5 KB, 7 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_20260626_101731.jpg (340.3 KB, 6 wyświetleń)
Typ pliku: jpg reducing-jet-30-m6x075_big60038029200-01_77d6.jpg (60.8 KB, 2 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem