Wątek
:
Plastyczna rama
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 09:27
#
83
JaTomek
Zarejestrowany
: Jun 2017
Posty
: 1,100
Motocykl
: ...............
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 16 godz 34 min 9 s
Z tym wzmocnieniem to ciężki temat. Nie ma jak, żeby nie było widoczne. Za duża ingerencja. Powyciągają do oryginalnego zarysu i tyle. Mnie to zastanawia, czy przynajmniej jakieś pomiary tej nowej/starej ramy robią.
JaTomek
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez JaTomek