Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Wczoraj, 21:07   #152
Jarczoq
 
Jarczoq's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Poznań
Posty: 909
Motocykl: RD07a
Przebieg: ^90 000
Jarczoq jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 17 godz 22 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
jednego nie rozumiem, przecież na częściach jest większy interes jak na samym motocyklu, jaki mają problem chinole aby mieć to dostępne?
Dla pośredników owszem, jest interes, ale dla fabryki niekoniecznie. Problemem jest magazynowanie tych klamotów przez ileś (w sumie) lat.
Jarczoq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem