Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 12:52   #1
Artek
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,531
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 14 godz 17 min 17 s
Domyślnie Crossrunner czyli VFR800 X

Ktokolwiek jeździł, ktokolwiek wie.
Wszystkie info mile widziane.

W imieniu kolegi pytam.
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem