Wątek
:
Crossrunner czyli VFR800 X
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 12:52
#
1
Artek
Zarejestrowany
: Nov 2012
Miasto
: Ze wsi jestem w ZMY
Posty
: 3,531
Motocykl
: Tmax 500+e-rewer.
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 14 godz 17 min 17 s
Crossrunner czyli VFR800 X
Ktokolwiek jeździł, ktokolwiek wie.
Wszystkie info mile widziane.
W imieniu kolegi
pytam.
Artek
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Artek