Miałem podobnie po źle odpowietrzonym sprzęgle w 1290 robiąc to klasycznie tak jak w samochodach lub hamulcach motocyklowych (od pompy do zacisku).
Po odpowietrzaniu w odwrotną stronę (od wysprzęglika do pompy) wszystko działało.
__________________
Yes but no.
https://www.youtube.com/@conoriansride
|