Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 14:41   #7
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,266
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 18 godz 3 min 32 s
Domyślnie

wiem, ze dla wielu Motul to zlo wcielone ale motocykl jezdzi na nim od ~50 tys km. zaczne od znalezienia tej dyszy, o ktorej wspominacie. najpierw jednak trzeba zrobic lagi bo sie chlopak dodatkowo 'posikał'
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20260623_152419.jpg (542.1 KB, 2 wyświetleń)
__________________
buziaki

Ostatnio edytowane przez szynszyll : Dzisiaj o 15:25
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem