Wątek
:
KTM990 nie wysprzegla
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 14:41
#
1
szynszyll
Zarejestrowany
: Jul 2008
Miasto
: Popapracie!
Posty
: 8,266
Motocykl
: RD04
Online: 6 miesiące 18 godz 3 min 54 s
wiem, ze dla wielu Motul to zlo wcielone ale motocykl jezdzi na nim od ~50 tys km. zaczne od znalezienia tej dyszy, o ktorej wspominacie. najpierw jednak trzeba zrobic lagi bo sie chlopak dodatkowo 'posikał'
Załączone Grafiki
IMG_20260623_152419.jpg
(542.1 KB, 3 wyświetleń)
__________________
buziaki
Ostatnio edytowane przez szynszyll : Dzisiaj o
15:25
szynszyll
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez szynszyll