Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 14:36   #6
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił
Posty: 5,801
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 2 miesiące 10 godz 1 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał lukasz_vip Zobacz post
Raczej nie spotkałem się z takim objawem w 950/990, który bo można uznać za ten typ tak ma. Sprawdzić klasycznie: wysprzęglik, popychacz, wyząbkowany kosz, czyli to co się sprawdza jak sprzęgło ciągnie. 2011 to już poprawiony popychacz czyli stalowy. Za zębatką jest dysza, którą należy czyścić, bo ona od strony zębatki poprzez własnie popychacz smaruje koszt sprzęgłowy i tarczki.
Ogólnie KTM z Motulem się nie lubią bo potrafią kleić sprzęgło.
Specem od KTM nie jestem, ale wielokrotnie zauważyłem, że to najlepiej jeździ na motorexie. Szczególnie to wyczuwałem w moim LC4 640.
__________________
Ramires

...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam...
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem