Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 12:53   #3
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,266
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 18 godz 3 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał chomik Zobacz post
Może do Pekaesa zadzwoń, on umie KTM.
śledztwo trwa. zbieram informacje zanim sie za to zabiore a z Piotrkiem jak zawsze chetnie porozmawiam. motong ma juz 90 tys km nalotu i w roznych podzespolach zaczynaja sie czary ( elektryka, zawias, wysprzeglik...) i teraz to go wlasciwie unieruchomilo.
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem