Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.05.2026, 09:28   #28
JaTomek


Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,094
Motocykl: ...............
JaTomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 15 godz 14 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Uważam że każdy może mieć swoją legendę, nawet jak nie jest legendą dla innych.
Oczywiście, że tak jest. Moją legendą jest Honda Revere NTV w kolorze Blenda-A-Med
JaTomek jest online   Odpowiedź z Cytowaniem