Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.02.2026, 12:57   #44
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 13 godz 9 min 32 s
Domyślnie

Ja kupiłem LMAR7DI-10 i LKAR9BI-10. Jeszcze leżą.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest online   Odpowiedź z Cytowaniem