Wątek: Kove 450 Rally
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Wczoraj, 15:17   #6
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Milazzo
Posty: 5,483
Motocykl: XRV 750
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 11 godz 1 min 6 s
Domyślnie

Z tego co czytam to motorki jadące w kove Italia miały problemy z pompami paliwa , wtryskiwaczami i ogólnie rzecz ujmując z instalacją zasilającą, szczegółów nie podali. Olej wymieniali co drugi etap ci w malle moto, pozostali po każdym etapie. W tym jak i w tamtym roku występowały problemy z odpaleniem rano, i odpali je ciągnąc na pasie za wózkiem widłowym, jeden z zawodników zmieścił się w 30 sekundach żeby wystartować. Były sugestie zawodników że mogło to być paliwo, ale nie zostały potwierdzone. Na marginesie Hondy, KTM-y, Huski, Gasy, Sherco tych problemów nie odnotowały a jechali na tym samym paliwie.
Nie można porównywać motorka fabrycznego w stosunku do tego dla ludu o wzniosłej nazwie Rally, motorek żeby działał na piochu musi być top pod każdym względem, można zajebać technologię ale nie doświadczenie, to trza zdobyć, może kiedyś dojdą do tego, na razie daleka droga do przebycia.
Na temat przeciągania interwałów serwisowych mam swoje zdanie, oparte na kilkunastu latach spędzonych na Saharze. Miej na uwadze że na takich górach piochu 80 % jazdy to czerwone pole. W górach to może 20/30 % jak umiesz.
Powodzenia.
__________________

Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni .
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem