Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.09.2025, 21:30   #18
Artek
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,532
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 16 godz 21 min 33 s
Domyślnie

Nie produkuję wyrobów z betonu, ale ta czapka mi się podoba
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem