Wątek
:
Kurtka + spodnie do 4k
Wyświetl Pojedyńczy Post
27.05.2025, 12:52
#
23
WojtasA
Zarejestrowany
: Oct 2020
Miasto
: Piaseczno
Posty
: 1,689
Motocykl
: R1250RT, K75C, MT09
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 8 min 51 s
Cytat:
Napisał
Melon
Mnie tam nic nie pomaga jak jest gorąco pogryzł bym każdego
Wygląda, że mam podobny termostat. Na szczęście mam wybór kiedy i gdzie jadę
WojtasA
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez WojtasA