Wątek
:
Afryka dzika..... Poznań - Cape Town 2008/2009
Wyświetl Pojedyńczy Post
11.04.2025, 18:26
#
33
motomysz
Zarejestrowany
: Jun 2013
Miasto
: Białogard
Posty
: 624
Motocykl
: RD04
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 5 godz 16 min 52 s
Mi całkowicie z głowy wyleciało, i końcowe 10 min wleciało
motomysz
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez motomysz