Mocno sie zastanawialem czy pokazać wam filmik z tej wycieczki, bo jest on mocno rodzinny a jak wiadomo hejterów i tu nie brakuje. Nie mniej by obalać mity i przełamywać bariery między opowieściami z mchu i paproci o ciemnej smutnej norwegii, a rzeczywistością podsyłam link do filmiku jaki sklepałem. Jest dostępny na FB to chyba wielka szkoda nie bedzie jak i pare osob z forum go zobaczy.
https://youtu.be/qkdS3OiEm2c?si=BjbENnWpXljQEPoI
__________________
Całego świata nie zmienisz ... Ludzi do miłości nie zmusisz, ani nawet do lubienia ciebie. Zawsze jednak masz wpływ na to , jaki jest ten kawałek świata wokół Ciebie i kto się w nim znajduje. Slowa te dzis maj jeszcze wieksze znaczenie ....
https://youtu.be/skPjiSzR9n4?si=bnBpO9UVjUZGes_2
Ostatnio edytowane przez Novy : 12.05.2024 o 21:48
Powód: Poprawiłem tubę
|