Wątek
:
No to kto ma Huskę 701?
Wyświetl Pojedyńczy Post
21.03.2024, 13:09
#
237
Artek
Zarejestrowany
: Nov 2012
Miasto
: Ze wsi jestem w ZMY
Posty
: 3,528
Motocykl
: Tmax 500+e-rewer.
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 10 godz 28 min 40 s
Wypiję!
Do następnego!
Artek
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Artek