Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.03.2024, 13:38   #1
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,689
Motocykl: R1250RT, K75C, MT09
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 8 min 51 s
Domyślnie

Popaczaj na Suzi jak Zimny napisał. Mam wrażenie że sa niedoceniane w Polsce, przykład jeden oficjalny dealer w Wwie a mają sporo modeli i super silniki.
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem