Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.01.2024, 16:43   #87
sysiek300


Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 249
Motocykl: nie mam AT jeszcze
sysiek300 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 11 godz 27 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Melon Zobacz post
Chyba se jaja robisz, filmu z jego jazdą mistrza kierownicy co ucieka [po chodniku też] nie oglądałeś ?
Nie sledze szczegółowo tematu, ale się wypowiem. O ile mi wiadomo, ta sprawa powyżej wklejona dotyczy rajdu przez Warszawe, jazda była brawurowa jak widzialem itp. ale prawnie jak czytalem się to bezwzględnie broni tzn. jechał szybko, ale nikt tam ucieczką do rowu się nie musiał ratować bo by go najechał, natomiast kiedyś miał akcje chyba w świętokrzyskim, i tam jechał tak, że spychał innych na pobocze, musieli uciekać aby uniknąć zderzenia z nim, nie to co w Warszawie, i za tamtą sprawę został skazany, a może nawet i siedział? ale to było kilka lat temu. Nie pochwalam tego co zrobił, jednak sprawa jest "klikalna" tak jak ostatnie wydarzenia z posłami, każde ze stron pisze tak aby przeciągnąć ewentualnego wyborce na swoją stronę, szantażując go emocjami, w zasadzie mają czytelnika za debila(nie ma się co dziwić większość to debile), zamiast rzetelnie przedstawić sprawe fakty, dowody itp.

Szukałem gdzie to czytałem i tu jest to opisane o co to chodzi dokładnie:
https://www.patrzymy.pl/dlaczego-wyr...-skandaliczny/
sysiek300 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem