Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.01.2024, 11:25   #20
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,213
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 5 godz 36 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hankiss007 Zobacz post
Super jazda. Raj dla off roadowców. Ciekaw jestem ile KM zrobiliście i w ile dni? Ja w pździerniku objeździłem Andakuzje z synem, ale 70% asfalt, 20% dirt track, 10% off road. 1800km. Mielismy wypożyczone sprzęty na uniwersalnych gumach. Więc nie można było specjalnie zakozaczyć. Czy planujesz coś w tym roku (mam na myśli Hiszpanie) ?
Wyszło łącznie 6 i pół dnia jeżdżenia ale nie wiem ile dokładnie km, na pewno ponad tysiąc, sprawdzę to w najbliższy weekend jak odbiorę motocykl z transportu. Super czas miałeś tam z synem, zazdroszę, chciałbym też kiedyś mieć możliwość porobić takie rzeczy z moim młodym. W tym roku raczej już do Andaluzji nie wrócę, być może TET Portugalia pod koniec roku jeśli wszystko się dobrze poskłada. W bieżącym sezonie na pewno chciałbym zrobić południową część TET Rumunia i może jeszcze jakiś tygodniowy trip asfaltowy - ciągnie mnie z powrotem do Alp.

Cytat:
Napisał tyran Zobacz post
Daj jakieś orientacyjne koszty. Ile wysyłka moto i ile na miejscu. Dzięki.
Wysyłka moto do Malagi to koszt 2500-3000 PLN brutto. Razem z motocyklem jedzie torba z bagażem i kask więc na miejsce można dolecieć samolotem tylko z bagażem podręcznym. Na nocleg każdy z naszej dwójki wydawał 30-50 EUR (apartament z dwiema oddzielnymi sypialniami lub osobne pokoje hotelowe) - można jeszcze nieco taniej, pewnie jakieś 25-40 EUR od łebka, jeśli nocują dwie osoby w jednym pokoju z dwoma łóżkami.
__________________
"Jeżeli ktoś ci mówi że jesteś koniem to za pierwszym razem możesz się obrazić, za drugim razem dać w gębę, ale za trzecim razem już kup sobie siodło."
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem