Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.11.2023, 07:20   #32
wierny
Moderator
 
wierny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bytom
Posty: 4,378
Motocykl: Była Rd07B jest Rd07C 96r. + Rd03 88r. + WSK 78r.
Przebieg: Im więc
wierny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 6 dni 20 godz 26 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArtiZet Zobacz post
Pojedynczy reflektor typy "TV" to domena stricte Szwajcarii, pewnie wynika z ich przepisów. Tak RDO3 jak i inne model np XTZ 750 miały na Szwajcarie takie pojedyncze lampy. W Austii lampy w RD03 były podwójne
No i wszystko jasne. Czyli "TV" to wersja Szwajcaria produkowana w 1988 i 1989 r. Ciekawe ile sztuk zrobili...

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
austria - przynajmniej w rd04 miala inna konfiguracje elektryczna przednich lamp. krotkie swiecilo sie jedno, dlugie zapalala sie druga. tak samo bylo w XTZ750. szwajcary mialy tez wymuszony przepisami wydluzony tylny blotnik. w katalogach wystepuje ta przedluzka jako osobny OEM. czy rd03 na podwojnej lampie miala taka konfiguracje swiatel na austrie nie wiem. szwajcary tylko z telewizorem. przepis musial sie zmienic w 1990 bo xtz750 i rd04 ze szwajcarii z tego rocznika juz przychodzily na dwoch lampach.
pozostaje jeszcze kwestia elementow gaznika i walkow rozrzadu - o tym w rd04 sporo moglby Kornik opowiedziec bo zglebial temat. zerkne na OEM.
wałki są te same dla szwajcarow i reszty - identyczne jak w NTV i TA. oba wciaz dostepne w OEM.

p.s. element nr 8 to wlasnie przedluzenie blotnika tylnego
Wartościowe informacje.
Link do przedłużania błotnika szwajcarskiej 03
https://www.cmsnl.com/honda-xrv650-a...t/F__2500.html

Ciekawe czy wychodziły 03 w konfiguracji z dwoma światłami mijania/ drogowymi?

O zdławiony Szwajcarach fajne info Mallory wrzucił https://africatwin.com.pl/showpost.p...2&postcount=19

Cytat:
Napisał Widmo80 Zobacz post
No cóż.. RD03 to motocykl do którego mam największy sentyment.
zrobiłem nim dziesiątki tysięcy km, również po Maroku.
Nigdy nie zawiodła, dała rade w kaaażdych warunkach.
Najfajniejsze moto
Mam i miałem rózne inne motocykle enduro, ale pod moje potrzeby i upodobania trójka zawsze nr 1 Kocham.

https://photos.app.goo.gl/jBPoX29aVHLUSArGA
Marcin, Twoje fotki zawsze przyjemnie się ogląda.

Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
W zasadzie mogę się podczepić pod wątek

Mam jedną hybrydę RD03 z silnikiem od 07a i dwie ramy z RD03 (88 i 89)
Zdjęcia... nie ma a przynajmniej nie na tą chwilę.
Stare zdjęcia Twojej 03 są w dziale Motocykl Forumowicza. Nadejdzie ta chwila, gdy pokażesz nam aktualne.

Cytat:
Napisał ArtiZet Zobacz post
Dokładnie. To co na focie to 89 a w 88 były dziurki zamiast tych " skrzeli rekina "
Ciekawe, że w posterze reklamowym była pokazana jeszcze inna wersja...
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20231101_072439.jpg (114.4 KB, 15 wyświetleń)
__________________
"Motocykl w Polsce to nowy rodzaj jazdy konnej. To leży w naszych szlacheckich tradycjach." Z. Maklakiewicz
wierny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem